Centralny Szpital Kliniczny zatrudni sprzątacza/salowego

śr., 2022-12-07 Joanna Barden

CSK UM zatrudni na stanowisko Sprzątacz / Salowy

Wymagania:

– sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

— dyspozycyjność i chęci do pracy;

– umiejętność samodzielnego rozwiązywania typowych problemów w zakresie wykonywania prac;

– mile widziane doświadczenie w pracy w placówkach medycznych;

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny myjąco – czyszczącej,
  • sprzątanie korytarzy, wind, ciągów komunikacyjnych oraz terenów wokół budynku;
  • zbieranie i przewożenie w kontenerach odpadów  medycznych i komunalnych do wyznaczonych miejsc;
  • Przewożenie materiałów do sterylizatorni
  • utrzymywanie w należytym stanie sprzętu służącego do utrzymania porządku
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Praca w charakterze sprzątacz / salowy – konieczne predyspozycje:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna być samodzielna, gotowa do pracy we wszystkich lokalizacjach Szpitala, nastawiona na wykonywanie zleconych zadań i podporządkowanie względem przełożonych. Praca na cały etat lub ½ etatu.

Planowany termin zatrudnienia: styczeń 2023 r

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji drogą mailową na adres: administracja@csk.umed.pl  lub tel. 42 201 44 95 w terminie do 30 12 2022 r