CSK UM zatrudni Księgowego/Księgową

wt., 2024-05-21 Joanna Barden

Centralny Szpital Kliniczny poszukuje kandydata na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Zadania:

  • Rejestracja i dekretacja dokumentów zakupu zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,
  • Opisywanie i księgowanie faktur zakupu,
  • Wystawianie faktur zgodnie z zawartymi umowami, w zastępstwie osób do tego wyznaczonych,
  • Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,
  • Bieżąca i okresowa weryfikacja i uzgadnianie sald księgi głównej,
  • Analiza prawidłowości zapisów księgowych,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów,
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Szpitala.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera: Pakiet Microsoft Office w szczególności Excel i Word,
  • komunikatywność  i umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, terminowość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres j.barden@csk.umed.pl