CSK UM zatrudni pracownika gospodarczego

wt., 2022-11-15 Joanna Barden

Dyrekcja SP ZOZ CSK UM w Łodzi zatrudni pracownika na stanowisko:

Robotnik gospodarczy

Wymagania:

– sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

– umiejętność samodzielnego rozwiązywania typowych problemów w zakresie wykonywania prac;

– ogólna sprawność fizyczna,

– niekaralność,

– prawo jazdy kategorii B,

– umiejętność obsługi urządzeń technicznych wykorzystywanych w realizacji nw. obowiązków,

– dobrze widziane doświadczenie w obsłudze traktora wielofunkcyjnego do prac ogrodniczych, porządkowych i zimowego utrzymania terenu.

Zakres obowiązków:

  1. transport i segregacja odpadów;
  2. dbałość o tereny zewnętrzne Szpitala, w tym:
  • sprzątanie schodów wejściowych do budynków, podjazdów dla niepełnosprawnych oraz ciągów komunikacyjnych, w tym chodników i dróg wewnętrznych;
  • utrzymanie porządku na bezpośrednim terenie wokół budynków Szpitala;
  • oznaczanie i zabezpieczanie miejsc niebezpiecznych na terenie zewnętrznym Szpitala;
  • wykonywanie prostych prac naprawczych na zewnątrz obiektów;
  • w okresie zimowym dbanie o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych, w tym: odśnieżanie i usuwanie oblodzenia, a także posypywanie solą/piaskiem;
  • pielęgnowanie zieleni w sezonie wiosenno – letnim i jesiennym m.in.:
  • koszenie trawników, dbanie o rabaty kwiatowe, pielenie, grabienie suchych liści, podcinanie krzewów, drzewek i żywopłotów, nawożenie i podlewanie roślin;
  • ścinanie drzew stwarzających zagrożenie;
  • posługiwanie się sprzętem mechanicznym przeznaczonym do pielęgnacji zieleni oraz narzędziami ręcznymi;
  • utrzymywanie w należytym stanie sprzętu technicznego służącego do utrzymania porządku;
  • konserwacja wykorzystywanego sprzętu technicznego m.in. do pielęgnacji trawników, rabat, żywopłotów, drzew i krzewów.

  1. dbałość o porządek w budynkach, w tym:
  • wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz obiektów;
  • prace porządkowe, przeprowadzki, ustawianie mebli;
  • pomoc w rozładunku i załadunku towarów.

Praca w charakterze pracownika gospodarczego – konieczne predyspozycje:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna być samodzielna, gotowa do pracy we wszystkich lokalizacjach Szpitala, w zmiennych warunkach atmosferycznych, posiadać uzdolnienia techniczne i predyspozycje do prac manualnych a także nastawiona na wykonywanie zleconych zadań i podporządkowanie względem przełożonych.

Planowany termin zatrudnienia: styczeń 2023 r

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji drogą mailową na adres: administracja@csk.umed.pl w terminie do 30 11 2022 r