CSK UM zatrudni pracownika na stanowisko sprzątaczka/salowa

pon., 2024-07-15 Joanna Barden

Sprzątaczka / Salowa

Wymagania:

– sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

– dyspozycyjność i chęci do pracy;

– umiejętność samodzielnego rozwiązywania typowych problemów w zakresie wykonywania prac;

– dobrze widziane doświadczenie w pracy w placówkach medycznych;

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o mienie Szpitala w szczególności mycie, czyszczenie i porządkowanie wszystkich przedmiotów i pomieszczeń (sale chorych, gabinety, brudowniki, łazienki, toalety, szatnie, windy, korytarze itd.)
  • utrzymywanie w należytym stanie sprzętu służącego do utrzymania porządku;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Praca w charakterze sprzątaczka / salowa – konieczne predyspozycje:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna być samodzielna, gotowa do pracy we wszystkich lokalizacjach Szpitala, nastawiona na wykonywanie zleconych zadań i podporządkowanie względem przełożonych. Praca na cały etat.

Planowany termin zatrudnienia: lipiec/sierpień 2024 r

Osoby zainteresowane pracą prosimy o składanie aplikacji drogą mailową na adres: administracja@csk.umed.pl  lub tel. 42 201 44 95 w terminie do 26-07 2024 r