CSK UM zatrudni Referenta ds. administracyjnych

czw., 2024-07-11 Joanna Barden

SP ZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi poszukuje kandydata na stanowisko:

Referenta ds. administracyjnych

Zadania:

  • Przygotowywanie pism i umów (zwłaszcza dotyczących nieruchomości),
  • Prowadzenie rejestru umów,
  • Przygotowywanie opisów przedmiotu zamówienia,
  • Wysyłanie zapytań cenowych, dokonywania rozeznania rynku na zamawiany produkt/usługę,
  • Opisywanie faktur,
  • Przygotowywanie postępowań przetargowych na podstawie Ustawy kodeks cywilny,
  • Nadzór nad budynkami Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi,
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Szpitala.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (prawo, administracja),
  • Znajomość Pakietu Microsoft Office w szczególności Excel i Word,
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:  administracja@csk.umed.pl