CSK UM zatrudni specjalistę do spraw jakości

czw., 2022-09-08 Joanna Barden

Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni Specjalistę ds. jakości

Podstawowe zadania, jakie będą należały do obowiązków pracownika:
• współpraca z Pełnomocnikiem Dyrektora ds. ZSZ i Akredytacji
• współpraca z jednostkami szpitala w zakresie wyznaczonym przez Pełnomocnika,
• opracowywanie i uczestniczenie w opracowywaniu dokumentów systemowych (procedury, instrukcje, załączniki do procedur, formularze, schematy etc.), wynikających z Systemów Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO/IEC ISO 27001:2017 i standardów akredytacyjnych dla Szpitali zgodnie z Ustawą
z dnia 6 listopada 2008 r. o akredytacji w ochronie zdrowia (tj. Dz.U. z 2016 poz.2135),
• nadzór nad dokumentacją systemową (nadzorowanie wydań, dystrybucja, archiwizacja) z wykorzystaniem systemów skomputeryzowanych
• udział w audytach wewnętrznych dotyczących systemów

Preferowane Wymagania:
• wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie zarządzania, administracji, zdrowia publicznego, informatyki)
• doświadczenie zawodowe w sektorze ochrony zdrowia na stanowisku związanym z zarzadzaniem jakością,
• znajomość przepisów z zakresu działalności podmiotów leczniczych, Ustawy o akredytacji w ochronie zdrowia z dnia 6 listopada 2008 r. i Standardów Akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego oraz norm ISO 9001 i ISO 27001
• bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
• odpowiedzialność, zaangażowanie, entuzjazm i kreatywność,
• umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność
• posiadanie kwalifikacji audytora wewnętrznego ISO 9001 lub ISO 27001 będzie dodatkowym atutem

Aplikację proszę przesyłać na adres a.stankiewicz@csk.umed.pl