Specjalista ds. technicznych

wt., 2024-04-02 Monika Michalak

CSK UM, Dział Inwestycji, Remontów i Eksploatacji, zatrudni Specjalistę ds. technicznych

Obowiązki:

– Zapewnienie kompleksowego funkcjonowania obiektów w jednostkach CSK obsługiwanych przez pion techniczny,

– Przygotowywanie w zależności od potrzeb,  zaleceń eksploatacyjnych dla urządzeń uwzględniając przepisy prawa, DTR i właściwą eksploatację,

– Analiza energochłonności, sprawności urządzeń i instalacji oraz efektywności procesu ich użytkowania, inicjowanie działań technicznych i organizacyjnych zmierzających do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej, ciepła,   wody i innych czynników mających wpływ na zwiększenie kosztów utrzymania szpitala,

– Kontrola pracowników technicznych w zakresie – robót  budowlanych, elektrycznych, sanitarnych,

– Utrzymanie wysokiego poziomu wiedzy fachowej z zakresu branży technicznej.

Wymagania:

  •  wykształcenie minimum  średnie techniczne  – budowlane/ elektryczne/instalacje sanitarne,
  •  wysoka kultura osobista, komunikatywność, samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  •  języki obce – nie wymagane,
  •  posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
  •  doświadczenie zawodowe o zbliżonym zakresie obowiązków – min. 2 lata.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: krzysztof.wozniak@csk.umed.pl